Bravo Yazılım – Çözüme Ulaşmanın En Doğru Yolu

Hakkımızda

Bravo Yazılım ve Danışmanlık İç ve Dış Tic.Ltd.Şti deneyimli kadrosu ile yenilikçi teknoloji çözümleri, hizmetleri sunan, uygulayan yazılım ve ERP danışmanlık firmasıdır. 1997’den beri sektöründe lider bir çok firmaya kurumsal yazılım uygulama ve eğitimlerinden, kurumlara özel çözümlere kadar uçtan uça katma değerli ve kullanılabilir çözümler sunmaktadır.

Bravo yazılım proje, lisans, analiz, eğitim, raporlama, destek ve diğer sektörel yazılımlara özel entegrasyon hizmetleri ile kurumsal firmalara değerli çözümler sunmaktadır. Tüm sektörlerde elde ettiği 21 yıllık deneyimi ile kullanıcılarını doğru analiz ederek onlara işletmelerinin hedeflerine ulaşabilecekleri en uygun ERP sistemini tercih etmeleri için yol gösterir ve daha verimli kullanmalarını sağlar.

Vizyonumuz

Bravo Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir. Bravo Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir.Bravo Yazılım, en ileri bilişim teknolojilerini kullanan, yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayan bir vizyonuna sahiptir.

Misyonumuz

Bravo Yazılım, kullanıcıları ile mükemmel iş ilişkileri geliştirmeye odaklanarak, onları mutlu olacakları en iyi hizmeti sunma misyonunu üstlenmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için herşeyden önemlidir.Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli ve kaliteli olmasına önem verir ve özen gösteririz.Müşterilerimiz ile samimi ve sıcak ilişki sürdürmek.

HEDEFLERİMİZ

ERP programlarının işletme içerisindeki önemini ve değerini bilen, işletmesini bulunduğu noktadan daha üst seviye çıkarmak isteyen, daha önce kurumsal yazılım kullanmaya çalışmış veya halen kullanmakta olup istediği seviyeye ulaşamamış vizyon sahibi yönetici ve işletmelere hizmet vermek.

FARKIMIZ

Tüm sektörlerde elde ettiğimiz 21 yıllık deneyimimiz ile kullanıcılarımızı doğru analiz ederek onlara işletmelerinin hedeflerine ulaşabilecekleri en uygun ERP sistemini tercih etmeleri için yol gösteririz. İşletmenin yapısı ERP sistemi kullanmaya uygun değilse uygun olmayan bir ürünü asla önermeyiz. Müşterilerimize sadece yazılım satmayız; yeri geldiğinde iş ortağı, danışman ve dost olmayı da iyi biliriz. Müşterilemize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, açık ve tutarlı olmaya önem verir özen gösteririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiririz.